INFUZNÍ LÉČBA VITAMÍNEM C

Infuzní léčba vitamínem C je určena k podpůrné léčbě řady onemocnění (např. recidivujících infekcí, alergií, artritidy, aterosklerózy, onkologických onemocnění), také stavů vyčerpanosti (po extrémních fyzických výkonech) a syndromu vyhoření. Také přispívá k lepší snášenlivosti protinádorové chemoterapie.

Pro koho je vhodná aplikace infuzní terapie vitamínem C?

Každému, kdo má:
• psychický nebo fyzický stres (včetně sportu)
• opakované infekce
• alergie
• revmatické choroby charakterizované např. bolestmi kloubů
• autoimunitní onemocnění (revmatoidní artritida, Crohnova choroba ad.)
• nádorová onemocnění

Proč nestačí podat vitamín C ústy?

Při podání vitamínu C ústy lze díky omezeným transportním možnostem střeva docílit jen nízké koncentrace vitamínu C v krvi, která postačuje k zajištění pouze běžných (fyziologických), nikoli však preventivních a léčivých účinků (protiinfekčních, protizánětlivých, protinádorových).

Cena aplikace

Cena aplikace vitamínu C o síle 7,5 gr je 800,- Kč

INFUZNÍ LÉČBA CHOLINEM

Infuzní léčba cholinem (citikolinem) je určena k podpoře kognitivních funkcí.

Mezi kognitivní funkce patří pamět, pozornost, rychlost zpracování informací, schopnost porozumět, vyjádřit se, protorová orientace atd. Jejich poruchy vznikají na podkladě zhoršení činnosti mozkové kůry, které může mít různé příčiny, jako např.: neurodegenerativní choroby (Alzheimerova nemoc, Parkinsonova nemoc), poruchy na základě poškození cévního zásobení mozku (vaskulární typ demence, cévní mozková příhoda) a další.

Citikolin (cytidin-5-difosfocholin) je látka tělu vlastní, která má neuroprotektivní účinek – pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí.

Celková cena infuzní terapie je 800,- Kč